Výkup bytu zkušenosti

 

Děkuji za rychlý výkup bytu. Stěhuji se do Austrálie a byt byl ten poslední majetek co jsem zde měla. Potřebovala jsem ho prodat těsně před odletem, abych měla kde být, což se díky vaší firmě podařilo. Přeji mnoho úspěchů. Daniela F.

Díky vaší rk jsem vyplatila exekutora a věřitele den před dražbou bytu. Zachránili jste mi tak nemalé množství peněz. I když to muselo jít rychle, vím, že obchod proběhl výhodně, protože peníze ztracené v dražbě a na penále by byly zdrcující. Kateřina M.

Potřebovali jsme koupit nový rodinný domek, který jsme si našli v inzerci. Protože o dům bylo více zájemců, potřebovali jsme rychle prodat byt, abychom rd mohli rezervovat a zaplatit. Díky za rychlé a férové jednání. Manželé Kotalíkovi

O nás

Jsme realitní společnost, na trhu máme již 15-ti leté zkušenosti. Jednou z našich specializací je výkup nemovitostí, Řešení exekucí na nemovitostech a právních vad spojených s nemovitostmi. Pokud potřebujete odkup bytu pak jste na správné adrese.

 

Kontaktní údaje

Jméno: Přijmení:
Ulice: č.p.:
PSČ: Město:
Okres:
E-mail: Telefon:

Popište nemovitost:

Lokalita:

Požadovaná cena:
Foto 1:   (ve formátu .jpg)
Foto 2:   (ve formátu .jpg)
Foto 3:   (ve formátu .jpg)

Všechny nemovitosti na jednom místě na reality.name. Informace na otázky ohledně všeho na pronájem bytu najdete na vlastnici.cz.

VÝKUP BYTU ZA HOTOVÉ CZ
   
Výkup bytu za hotové